Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Novinky z Nintendo Direct

Na včerejším Nintendo Direct byla oznámena spousta novinek nejen ohledně Pokémonů. Pojďte se s námi podívat na výtažek z nich.

Nintendo 3DS XL

Jako první se podíváme na novou verzi konzole Nintendo 3DS. V červenci vyjde v Japonsku a o necelý měsíc později, 19. srpna, vyjde i v Severní Americe. Bude dostupné za startovní cenu $199.99 (přibližně 4 000 Kč) ve dvou barvách; červená a modrá. Přestože má 3DS XL o 90 % větší obrazovku, dočkáme se jedné zásadní výhody – vyšší výdrž baterie. Nebude mít druhý Circle Pad, jak se někteří domnívali.

Pokémon Typing Adventure

Pro Evropu byla oznámena lokalizace hry, která vyšla minulý rok v Japonsku – Battle & Get! Pokémon Typing DS. V Evropě by měla vyjít v září a dostanete k ní i Bluetooth klávesnici. Zatím se neví, zda klávesnici budete moci využít i s 3DS (webovým prohlížečem apod).

Pokud hru neznáte, jedná se o hru, kde musíte psát co nejrychleji a nejpřesněji jména Pokémonů. Cílem hry je naučit menší děti psát.

První anglický Black 2 a White 2 teaser

Anglicky mluvící země se dočkaly prvního teaseru na Black 2 a White 2, které oficiálně vychází zítra v Japonsku. Trailer se neliší od prvního japonského, shlédnout jej můžete zde.

Lokalizace Black 2 a White 2

Také už víme pár nových názvů pro Black 2 a White 2; jedná se hlavně o následující:

  • Homika má anglické jméno Roxie
  • Nové formy Landoruse, Thunduruse a Tornaduse se budou jmenovat Therian, původní Incarnate

Zdroje: Zelda Informer, Zelda Informer, Serebii


KomentářeNíže naleznete staré archivované komentáře.