Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Další osud Global Linku a další mezinárodní turnaj

Zajímá vás, co se bude dít s Global Linkem po vydání her 6. generace? V tom případě čtěte dál, protože už o tomto tématu víme první informace. Kompetitivní hráče by mohl zajímat i další mezinárodní turnaj, který se chystá na léto.

Další osud Global Linku

Jelikož se blíží vydání prvních her šesté generace, dozvídáme se i první informace o tom, co se po jejich vydání stane s Global Linkem. Stránka jako taková zůstává – od 12. října se už ale budeme připojovat na její novou verzi, která bude podporovat nejnovější hry. Tomu bude předcházet krátké uzavření Global Linku pro všechny hráče.

Zajímavé ale je, že v průběhu několika dalších měsíců budou postupně vypínáy jednotlivé funkce Global Linku pro pátou generaci, a to v následujícím pořadí:

  • Od 10. prosince už nebudeme mít možnost uložit své Pokémony z 5. generace ke spánku.
  • Sledování GTS (ale ne podpora samotná!) pro pátou generaci skončí 14. ledna 2014, stejně tak jako Wi-Fi Memory Link pro hry Black/White a Black 2/White 2 a také možnost změnit si C-Gear skin, muzikálovou píseň a Pokédexový skin.
  • Ve stejný den ztratíme také schopnost vzbudit uspané Pokémony přes web. Pokud termín prošvihnete, stále je budete moci vzbudit přes rozhraní ve hře.

Jak sděluje zpráva na Global Linku, zřejmě bude možné si některé předměty přenést s sebou do nových her.

Další mezinárodní turnaj – 2013 Global Showdown

A nyní další dobrá zpráva pro milovníky turnajů. V červenci se bude konat další z nich, tentokrát ale půjde o formát Single Battle a budete moci použít všechny Pokémony kromě Chatota. Registrace poběží od 19. do 25, července a samotný turnaj se koná od 26. do 29. července, takže pokud vás baví zápasit s protivníky z celého světa, určitě jej nepropásněte.

Zdroje: http://en.pokemon-gl.com/about/e_notice/, http://www.serebii.net/index2.shtml, http://ja.pokemon-gl.com/…t/sp/gs2013/


Komentáře