Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Pokémon Direct 4.9.2013

V druhém Pokémon Direct, odehrávajícím se v kancelářích Pokémon HQ, se povídalo o Pokémon X a Pokémon Y. O novinkách vám povídali Junichi Masuda, Satoru Iwata a Tsunekazu Ishihara.

Na začátku videa byla probrána historie a vývoj Pokémonních her; zaměřovala se hlavně na spojování se s ostatními hráči.

Na tuto diskusi o konektivitě navázalo představení nového produktu, který se jmenuje Pokémon Bank. Bude se jednat o cloudové úložiště, do kterého si budete moci uložit 100 boxů o 30 Pokémonech – tedy celkem 3000 Pokémonů. Pro její obsluhu bude dostupná aplikace pro Nintendo 3DS s pokročilými možnostmi hledání a práce s boxy.

Do Pokémon Bank budete moci nahrát Pokémony i z her Pokémon Black, Pokémon White, Pokémon Black 2 a Pokémon White 2, pomocí spjaté aplikace s názvem Poké Transporter. Zbývá jen dodat, že tyto dvě aplikace nebudou zadarmo. Pokémon Bank bude mít roční předplatné, ale jeho cena je zatím neznámá. Poké Transporter si budete moci stáhnout pouze pokud budete mít předplatné Pokémon Bank.

Také byla odhalena nová informace ohledně starterů. Startery ze 6. generace dostanete nikoliv od profesora, ale od svých kamarádů. Kromě starterů ze 6. generace dostanete od profesora i jednoho z originálních starterů z první generace – Bulbasaura, Charmandera nebo Squirtla. K nim navíc byly oznámeny Mega Evoluce pro jejich konečné vývoje.

MegaVenusaur MegaCharizard MegaBlastoise

Dozvídáme se také víc o megaevolucích. Trenéři zřejmě nosí zvláštní černé náramky jménem Mega Ring, pomocí kterých se jejich Pokémoni mohou takto v souboji vyvinout. Masuda navíc prohlásil, že pro tento druh vývoje je stěžejní vztah mezi Pokémonem a jeho trenérem.

V neposlední řadě taky oznámili, že speciální edice 3DS XL s tématikou Pokémon X a Pokémon Y vyjde i v Evropě 27. 9. 2013. Dostupná bude modrá a červená varianta.

Podívat se na celé video můžete na webu Nintendo.com.

UPDATE: Bylo vydáno promo video pro nové Mega Evoluce, které můžete zhlédnout níže.


KomentářeNíže naleznete staré archivované komentáře.