Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Informace o bonusech pro hráče Global Linku

Už za pár dní se rozloučíme se starým Global Linkem a postupně budou vypnuty jednotlivé funkce spojené se hrami 5. generace, jak už jsme nastínili dříve.

Se starým Global Linkem se sice rozloučíme, ale už 12. října, tedy v den vydání her 6. generace, by měla být spuštěna jeho nová verze. Pokud jste ale hráli už na starém Global Linku, čekají vás některé milé bonusy.

Zaprvé to budou tzv. Pokémonní míle. Ty vám budou uděleny na základě toho, kolik Dream Points jste získali na starém Global Linku, získat je ale můžete také za hraní nových her 6. generace. Tyto body budete moci využít v tzv. PokéMileage Clubu, kde za ně budete moci hrát hry a kupovat různé předměty v obchodě, které si pak zase budete moci poslat do nových her.

Ze starého Global Linku se body převedou podle následující tabulky:

Tabulka s převodem Dream Points do PokéMiles

Další odměna, která čeká věrné hráče, jsou medaile. Ty budou udělovány za různé úspěchy, které jste na starém Global Linku dosáhli. Medaile dostanete napříkald už za samotný převod bodů, ale také za to, kolik domečků, panenek a jiných předmětů jste si v Dream Worldu koupili a kolikrát jste vyhráli v různých turnajích.

Zbývá jen dodat, že tyto bonusy se budou počítat za všechny hry na vašem účtu zároveň. Nové hry si musíte zaregistrovat do 14. ledna, kdy se starý Global Link definitivně zavře, a odměny se budou udělovat zřejmě na konci ledna.

Zdroj: http://en.pokemon-gl.com/…/p_transfer/


Komentáře