Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

První event na novém Global Linku - slevový kupon do Kalosských butiků

Pokud jste mysleli, že s vypnutím Global Linku pátí generace nás Nintendo přestane zahlcovat eventy na této platformě, mýlili jste se. Čeká nás první GL event šesté generace – slevový kupon do všech butiků v Kalosu.

Zatím nemáme přesnější informace ohledně toho, jak bude distribuce fungovat, ale dá se předpokládat, že se kupon prostě stáhne do hry přes Wi-Fi pomocí vašeho účtu na Global Linku. Jak už bylo řečeno, kupon vám poskytne 50% slevu ve všech buticích v Kalosu. Ke stažení bude od 14. ledna do 3. března, a to pouze jeden na hru.

Pro japonský Global Link byla také oznámena první hra PokéMileage klubu. Pokud potřebujete osvěžit paměť, vězte, že v tomto klubu si můžete měnit své PokéMíle za různé užitečné předměty. PokéMíle můžete získat jednak z her 5. generace (tím, že si propojíte svůj starý GL účet s novým) nebo hraním her 6. generace a následným odeslání bodů na GL pomocí funkce Game Sync. Právě tyto míle pak používáte na hraní her, ve kterých dostáváte za odměnu předměty – ty si pak můžete poslat zase zpět do her.

První takto oznámená hra by měla spočívat v praskání balonků. Víc o ní zatím nevíme a nebyla ještě ani oznámena pro Evropu ani pro USA, takže si na víc informací budeme muset počkat.

Zdroj: http://www.serebii.net/index2.shtml


Komentáře