Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Oficiálně odhalen další Pokémon 6. generace - Diancie UPDATE

Vyšlo nové číslo časopisu CoroCoro – díky němu jsme zjistili, že v 17. filmu nebude figurovat jen Xerneas a Yveltal, ale i doposud oficiálně neznámý Pokémon.

UPDATE: Diancie už byla oficiálně odhalena i v severní Americe. Dozvěděli jsme se, že Diancie vznikla, když Pokémon Carbink prošel zvláštní mutací. Prý je na ni nejkrásnější pohled na světě. Dokže vytvářet diamanty ze vzduchu tím, že stlačí uhlík v atmosféře. Podívejte se na oficiální video s odhalením:

Oficiální obrázek Diancie

Zároveň jsme se také dozvěděli více informací o příběhu 17. filmu. Odehrává se v Diamond Ore Country, zemi skryté hluboko pod zemí, ve které je Diancie princeznou. Energetickým zdrojem země je velký diamant, který může vytvořit jenom Diancie. Zatím ale nemá takovou síli, aby tak těžký úkol zvládla, a síla toho starého brzy vyprchá – což bude znamenat i zánik celé země. Naši hrdinové se s Diancií setkají a společně se vydají hledat legendárního Pokémona Xernease, který by měl mít podobnou sílu jako Diancie. Na cestě ale najdou i kuklu, do které se schoval Pokémon destrukce Yveltal.

Pokud sledujete zahraniční stránky, možná jste už o Diancie slyšeli. Byla totiž jedním ze tří Pokémonů, jejich data byla ve hře objevena už několik měsíců zpátky.

Teď se díky časopisu CoroCoro můžeme podívat na její oficiální obrázek. Zbývá jen dodat, že Diancie je typem kamenná/vílí.

Diancie

Zdroje: http://www.serebii.net/index2.shtml, http://www.pokemonxy.com/…mon/diancie/


KomentářeNíže naleznete staré archivované komentáře.