Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Soundtrack ke hrám DPPt na iTunes, další internetový turnaj a trailer k anime speciálu

V Pokémonním světě se za psoledních pár dní událo hned několik novinek týkajících se her, anime i hudby – pojďme si je všechny představit.

Soundtrack ke hrám Diamond a Pearl ke stažení na iTunes

NIntendo pokračuje ve vydávání soundtracků z Pokémonních her na iTunes. Už jsme se dočkali hudby z FireRed & LeafGreen, HeartGold & SoulSilver, Ruby & Sapphire a samozřejmě X & Y. Tentokrát je ke stažení soundtrack z her Diamond & Pearl. Zaplatit za něj budete muset $9.99, tedy opět kolem dvou set korun.

Diamond & Pearl Super Music Collection

Turnaj 2014 April Friendly

Pokud máte nepotlačitelnou chuť změřit svoje síly s ostatními trenéry v Americe a v Evropě, možná by vás mohl zajímat další internetový turnaj pro hry X a Y. Nese název 2014 April Friendly a konat se bude od 17. do 28. dubna.

Upoutávka na turnaj

Pravidla jsou opět jednoduchá. Formát turnaje je Single Battle, povolení jsou všichni Pokémoni z Kalosského Pokédexu, včetně legend. Účastníci budou opět rozděleni do dvou divizí podle věku. Kompletní pravidla jsou k nalezení zde. Registrace začíná 17. dubna a končí 24. dubna. 25. dubna začíná vlastní turnaj, který poběží tři dny.

První trailer na anime speciál o megaevolucích

Pokud isshu sledujete pravidelně, asi už víte, že brzy bude odvysílán další anime speciál. Bude se týkat megaevolucí a vystupovat v něm budou zcela nové postavy.

Nyní se ke speciálu objevil první trailer – zhlédnout jej můžete níže:

V traileru se neříká nic převratného – vypravěč pouze představuje koncept Megaevolucí.

Zdroje: http://www.pocketmonsters.net/articles/1787, http://www.pocketmonsters.net/articles/1791, http://www.pocketmonsters.net/articles/1792


Komentáře