Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Vydání Pokémon Art Academy v Evropě a soundtrack k Black2 a White2 na iTunes UPDATE

Vydání hry Pokémon Art Academy v Japonsku se blíží a tak se dozvídáme také termíny vydání pro USA. Na iTunes se také objevil poslední ze soundtracků k Pokémonním hrám. Corocoro nám navíc představilo další z Pokémonních her, které jsou dostupné pouze přes e-shop.

Vydání Pokémon Art Academy v Evropě a v USA

Tato hra, ve které se můžete naučit kreslit své oblíbené Pokémony, se už bzy dostane na japonské pulty. Nintendo se tedy rozhodlo nám konečně prozradit datum vydání i v Evropě a v USA.

V Evropě se hry dočkáme už 4. července, o den později vyjde také v Austrálii. Obyvatelé USA si budou muset počkat až do podzimu. Níže se můžete podívat na evropský obal hry:

Evropský boxart Pokémon Art Academy

Soundtrack k Black 2 a White 2 nyní dostupný na iTunes

Milovníci hudby z Pokémonních her se konečně dočkali vydání posledního soundtracku z her na iTunes. Tentokrát je ke stažení OST k Pokémon Black 2 a Pokémon White 2, a to za již tradiční cenu $9.99, tedy asi 200 Kč. Pokud jste soundtracky kupovali tak, jak postupně vycházely, vaše sbírka by nyní měla být kompletní.

Obal k soundtracku od her Black 2 a White 2

Oznámeno vydání další Pokémonní hry – pouze na eshopu

V červnovém CoroCoro sice nebyly žádné informace o Omega Ruby a Alpha Sapphire, ale dozvěděli jsme se aspoň o vydání další (menší) hry. Nese název The Thieves and the 1000 Pokémon (とうぞくと1000びきのポケモン, Zloději a 1000 Pokémonů a na japonském e-shopu se objeví 5. června.

Hra hojně využívá Streetpassu, pomocí kterého můžete sbírat Pokémony. S těmi pak můžete bojovat proti už zmíěným zlodějům. Ve hře vystupují postavy z Pokémonního filmu, který v červenci půjde do kin – Marylin a Riot. Hra bude dostupná jen po omezenou dobu, ale zato zadarmo.

UPDATE: Hra bude dostupná od 5. června do 30. září. Prý se dá propojit se hrami Pokémon X a Y. Na internetu se objevil také první trailer:

Zdroje: http://www.pocketmonsters.net/articles/1849, http://serebii.net/index2.shtml


Komentáře