Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Nový ending anime, nová barva Nintendo 2DS, event s Vivillonem a informace k turnajům

Za posledních pár dní nás Nintendo opět zásobilo novinkami z Pokésvěta – pojďme si je tedy všechny projít.

Nový ending anime a opening a ending k 17. filmu

Ze světa hudby tentokrát máme hned dvě novinky. V dnešním díle anime jsme se totiž dočkali nového endingu. Nese název Peacsmile! (ピースマイル!) a zpívá ji stejná skupina jako předchozí ending, tedy J☆Dee'Z.

Ta samá píseň zároveň poslouží i jako ending 17. předfilmu. Jako opening pak poslouží píseň Megavolt (メガV), kterou si zazpívá Yusuke, tedy stejný zpěvák, který má na svědomí i momentální znělku anime.

Krátkou ukázku z obou písní si můžete poslechout zde:

Nová barva Nintendo 2DS – Sea Green

Pokud doposud nejste vlastníkem nejnovější generace handheld konzolí od Nintenda a zároveň máte rádi zelenou, zbystřete. Do obchodů totiž 6. června dorazí nová varianta Nintenda 2DS – Sea Green, tedy mořská zeleň. U českých distributorů je zatím ticho po pěšině, ale dá se očekávat, že se nového barevného modelu dočkáme i u nás.

Nintendo 2DS – Sea Green

Event s Vivillonem

Global Link, přesněji GTS, bude brzy slavit – proběhlo přes něj totiž téměř 100 milionů výměn. Nintendo se nám při té příležitosti rozhodlo udělat radost a potěšit nás další eventem. Ke stažení tentokrát bude Vivillion, ale pozor, ne jen tak ledajaký! Vzor na jeho křídlech (Fancy) totiž není běžně k sehnání a byl vytvořen speciálně k této příležitosti.

Fancy Vivillon

Vivillon je na levelu 12 a umí útoky Gust, Light Screen, Struggle Bug a Hold Hands. Pozor, ke stažení bude ale až v momentě, kdy GTS překročí magickou hranici 100 milionů výměn! O přesném termínu vás ještě budeme informovat.

Další informace k několika následujícím turnajům

Už před nějakou dobou jsme se dozvěděli, co se plánuje v oblasti online turnajů tento rok. Nyní se konečně dozvídáme více informací o prvních dvou z nich: Think Fast Competition a 2014 International Challenge June.

Think Fast Competition: registrace začíná dnes, končí 6. června. Formát je Single Battle a dovoleno je použít všechny Pokémony, ale pouze pokud se vyklubali v Kalosu! Na výběr Pokémonů a jejich útoků je také velmi nízký časový limit, jak jsme už psali. Samotný turnaj pak poběží od 6. do 9. června.

2014 International Challenge June: registrace poběží od 12. do 20. června, samotný turnaj pak od 20. do 23. června. Formát je Double Battle a je povoleno použít všechny Pokémony z Kalosského Pokédexu, pokud se zároveň v tomto regionu i vyklubali. Zakázán je Mewtwo, Xerneas, Yveltal a Zygarde. Všichni účastníci dostanou za odměnu 1000 Pokémílí.

Zdroje: http://www.pocketmonsters.net/articles/1863, http://www.pocketmonsters.net/articles/1862, http://www.pocketmonsters.net/articles/1859, http://www.serebii.net/index2.shtml


Komentáře