Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Anglický dabing Pokémon Origins na iTunes a spousta hudebních novinek

Fanoušci anime by měli zbystřit – anglická verze Pokémon Origins je nyní ke stažení na iTunes. Fandové hudby se zase mohou těšit na několik nových CD.

Pokémon Origins anglicky na iTunes

Od 28. května si můžete z iTunes stáhnout všechny čtyři epizody Pokémon Origins s anglickým dabingem. Jsou dostupné v HD i v SD, ale za různé ceny. Můžete si všechny čtyři epizody koupit zvlášť za 3 dolary (HD) nebo 2 dolary (SD), nebo si můžete koupit všechny čtyři díly zaráz za 12 dolarů (HD) nebo 8 dolarů (SD).

Hudební novinky

Na japonských iTunes se pro změnu objevil ke stažení nejnovější ending Pokémonního anime, píseň s názvem Peacsmile! (ピースマイル!). Bohužel, mimo Japonsko si ji nestáhnete a stejně jako první ending se pravděpodobně nedočká vydání na CD.

Už 30. června se dočkáme tradičního soundtracku k filmu a k předfilmu. Bude obsahovat nejen všechny instrumentální skladby z filmu, ale také jeho opening Megavolt.

Tento opening vydá na CD také sám jeho zpěvák Yusuke. Singl vydá hned ve třech verzích a vyjde 18. července.

A konečně poslední CD – 16. července se dočkáme také vydání titulní písně k 17. filmu, Meteor Shower at Dawn (夜明けの流星群). Zpívá jej skupina SCANDAL. Na CD by se také měla objevit ještě jedna Pokémonní píseň.

Zdroje: http://www.pocketmonsters.net/articles/1866, http://www.pocketmonsters.net/articles/1865


Komentáře