Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Pokémon: Symphonic Evolutions - orchestrální turné po USA

Pokud aspoň trochu znáte hry Legend of Zelda, nejspíš jste už slyšeli o turné nazvaném Symphony of the Goddesses. V jeho rámci si fanoušci této herní série mohou poslechnout hudbu z těchto her hranou živě symfonickým orchestrem. Nyní se podobného turné dočkali i Pokémoni.

Čeští fanoušci si nicméně budou muset zaplatit poměrně drahý výlet, pokud by chtěli skladby z her slyšet. Jak se dalo čekat, turné totiž bude mít zastávky pouze ve Spojených státech. První místa už byla oznámena – zahajující koncert se odehraje 15. srpna ve Washingtonu, DC, při příležitosti zahájení mistrovství světa v Pokémonních hrách. 19. září se pak další z koncertů bude konat ve Filadelfii.

Upoutávka na turné

Další místa a data by měla být ještě oznámena, nicméně nedá se čekat, že by se v nich objevila nějaká evropská destinace. Pokud se tak stane, určitě vás budeme informovat!

Zdroj: http://www.pokemon.com/…r-announced/


Komentáře