Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Novinky ohledně Secret Bases v Omega Ruby a Alpha Sapphire

Pamětníci si možná vzpomínají, že v původním Ruby a Sapphire byly tzv. Secret Bases – něco jako skryté domečky, které jste si mohli vyzdobit dle vašeho gusta. V ORAS se vrací, a to ve vylepšené podobě.

Nové informace o Secret Bases se objevily včera v noci na oficiálních Pokémonních stránkách a s nimi i spoustu screenshotů, na které stojí za to se podívat.

Opět je možné vytvořit si svou Secret Base na místě, které se vám líbí, a vyzdobit si ji pomocí nespočetně mnoho předmětů a různých dekorací. Nově si můžete také nastavit, jaká pravidla se mohou používat v zápasech, které zde proběhnou. Stránka navíc uvádí, že si ze Secret Base můžete udělat něco jako vlastní stadion, ale nezmiňuje žádné detaily.

Stále platí, že ve své hře můžete najít Secret Bases cizích hráčů a setkat se s nimi. Jakmile se s nimi potkáte, můžete si je přidat do svých Secret Pals a pak s nimi zápasit pravidelně nebo vám také mohou poskytnout podporu během vaší cesty Hoennem. Vrací se také oblíbené sbírání vlaječek ze Secret Bases jiných hráčů, které vám pak můžou přinést různé herní výhody. Svoji vlastní Secret Base pak můžete komukoliv nasdílet pomocí QR kódů.

Se vším, co se týká Secret Bases, vám poradí postava jménem Aarune a jeho Flygon, kteří jsou na tyto skrýše experti.

Zdroj: http://www.pokemon.com/…ecret-bases/


Komentáře