Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Představení Mega Metagrosse, další informace o ORAS z CoroCoro a další online turnaj

Vyšlo nové číslo časopisu CoroCoro, které přináší další informace o Omega Ruby a Alpha Sapphire, včetně nové megaevoluce. Víme také další nové informace o online turnajích, které nás čekají.

Odhalení Mega Metagrosse

Jako každý měsíc, i v červenci vyšlo nové CoroCoro a ukázalo nám další megaevoluci staršího Pokémona. Jak se dalo čekat, svého megavývoje se dočkal i Metagross, jakožto Pokémon, kterého používá Steven Stone. CoroCoro také zmínilo, že Steven má svůj Key Stone zasazený v broži.

Další informace z CoroCoro

Tím ale dávka nových informací nekončí. Na dalších stránkách se můžete podívat na obrázky gym leaderů a členů elitní čtyřky. Znalce nejspíš pobaví také obrázek nového Pokédexu. Asi nejzajímavější je hned několik obrázků Pikachuů v různých outfitech, které jsou nějakým způsobem propojené s Contesty. A konečně – Pokémon Amie bue figurovat i v Omega Ruby a Alpha Sapphire.

Informace o nadcházejících online turnajích

Byly také oznámeny některé nové turnaje – zatím jen pro Japonsko, ale je pravděpodobné, že se o nich brzy oficiálně dozvíme i v Evropě a v USA. Konkrétně jde o tyto tři:

  • Pikachu Tournamentchu (srpen): formát Triple Battle. Musíte použít PIkachua, dále můžete použít jen Pokémony, kteří se vyvíjejí, ale ještě se nevyvinuli (např. Charmander nebo Charmeleon, ale Charizard ne; stejně tak nemůžete použít např. Taurose). Všichni Pokémoni navíc musí být z Kalosského Pokédexu.
  • DIamond Storm (září): formát Double Battle, je nutné použít Diancii.
  • Fairy Garden (září): formát Single Battle, je možné použít jenom Fairy Pokémony.

Zdroj: http://www.serebii.net/index2.shtml


Komentáře