Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Další trailer na ORAS se Secret Bases a nové album Ricy Matsumoto

Krátce po vydání článku o tom, jak budou vypadat Secret Bases v remacích Ruby a Sapphire jsme se dočkali i videa, které nám je ukazuje v plné kráse. A dobrá zpráva pro fanoušky hudby – Rica Matsumoto vydává novou Pokémonní písničku.

Trailer na ORAS se Secret Bases

O tom, jak budou fungovat Secret Bases v Omega Ruby a Alpha Sapphire jsme už slyšeli před několika dny. Na oficiálním japonském Pokémonním kanálu se pak objevilo video, které všechny nové funkce ukazuje hezky audiovizuálně:

O všech novinkách si můžete přečíst v článku odkazovaném výše.

Nové album Ricy Matsumoto

Dabérka Satoshiho v japonské verzi anime a zároveň zpěvačka mnoha Pokémonních openingů Rica Matsumoto se chystá vydat nové album. Fanoušky Pokémonní hudby by přitom mohlo potěšit, že se na něm chystá vydat i cover verzi písně Mamorubekimono, které posloužila jako ending k 9. filmu. Zatím se neví, kdy album vyjde ani jak se bude jmenovat. Jakmile to bude jasné, všechny důležité informace se objeví zde na Isshu.

Původní verzi Mamorubekimono si můžete poslechnout zde:

Zdroje: http://www.pocketmonsters.net/articles/1934, http://www.pocketmonsters.net/articles/1933


Komentáře