Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Nové megaevoluce a další informace ke contestům v ORAS

Před pár dny vyšlo nové CoroCoro a informuje o dalších novinkách v ORAS – pokud vás zajímají megaevoluce nebo contesty, nenechte si je ujít!

Nové megaevoluce – MegaAltaria, MegaLopunny a MegaSalamence

Fanoušci megaevolucí mohou zajásat. Jak se dalo čekat, Nintendo nás posledních pár měsíců zásobuje zejména megaevolucemi ze třetí generace.

MegaAltaria nově získává typ Fairy, takže je první Pokémon s kombinací drak/víla. Má navíc schopnost Pixilate, která mění normální útoky na vílí.

Mega Altaria

MegaSalamence byl nejspíše nejvíce očekávanou megaevolucí posledních měsíců. Megaevoluce mu přidá na obraně, má navíc schopnost Aerilate, která mění všechny normální útoky na létající.

Mega Salamence

A konečně MegaLopunny, který zase posílil, co se týče útoku a rychlosti. Má schopnost Scrappy, která mu umožňuje zasáhnout i duchy.

Mega Lopunny

Event se shiny Beldumem

Jistě si pamatujete, že svou megaevoluci bude nově mít i Salamence. Ti, kteří si koupí Omega Ruby nebo Alpha Sapphire krátce poté, co vyjdou, budou moci využít eventu, který poběží po vydání her. V jeho rámci si budete moci stáhnout shiny Belduma s jeho Mega Stonem. Poté, co jej vytrénujete, si tak do týmu budete moci přidat shiny Mega Metagrosse.

Shiny Mega Metagross

Jakmile budeme vědět o eventu víc, budeme vás informovat.

Nové informace o contestech

Možná si ještě pamatujete na contesty ze třetí a čtvrté generace. Objeví se i v Omega Ruby a Alpha Sapphire, a to ve vylepšené verzi.

Contesty v ORAS

Skládají se opět z několika kol. V prvních z nich ukážete publiku i porotě útoky, které váš Pokémon umí. Stále musí odpovídat jedné z pěti katagorií Contestů. Některé útoky mohou také oslabit vše protivníky nebo jim úplně znemožnit nějaký útok použit, jiné zase pomohou hlavně vám tím, že rozpálí publikum. Útoky také můžete vhodně kombinovat – na ukázku máte totiž pět kol.

Asi každého zaujaly oficiální obrázky několika různě oblečených Pikachuů. Konečně jsme se dozvěděli, že jde o tzv. Cosplay Pikachu, který je u publika velice populární. Poté, co se zúčastníte svého prvního contestu, si tohoto Pikachua můžete přidat do týmu a pak ho před contestem převléct do jednoho z oblečků. Podle toho, jak jej oblečete, umí použít speciální útoky:

  • Rock Star (rocková hvězda): Meteor Mash / kategorie Cool
  • Ph.D (vědec): Electric Terrain / kategorie Smart
  • Pop Star (růžové šatičky): Draining Kiss / kategorie Cute
  • Belle (modré šaty): Icicle Crash / kategorie Beauty
  • Libre (superhrdina) Flying Press / kategorie Tough

Contesty vás nově bude provázet také Lisia, Contest Idol a miláček publika.

Lisia

Ta dá nové oblečení i vám, takže věřte tomu, že na Contestech budete vypadat opravdu stylově.

Nové oblečení na Contesty

Horde Encounters i s trenéry

Ti, kteří hráli Pokémon X a Pokémon Y, nejspíš ví, že tyto hry nově přinesly souboje s pěti divokými Pokémony naráz. Omega Ruby a Alpha Sapphire jde ještě dál a přináší tyto hromadné souboje i s trenéry. Počítejte tedy s tím, že když budete hrát, může se na vás sesypat pět trenérů a zaútočit na vás zaráz.

Hromadný souboj

Zdroj: http://www.pokemonrubysapphire.com/


Komentáře