Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Pokémon XY 39: Pokémonní letní tábor! Trojice rivalů přichází!!

Naši hrdinové se po cestě zastavili na letním táboře profesora Sycamore. Zde potkává trojici kamarádů a užívá si první den tábora…

Naši hrdinové se na cestě do Shalour City zastavili u moře, kde profesor Sycamore vede letní tábor. Přimotali se sem i Rakeťáci, kteří se tentokrát převlékli za kuchaře. Ash Sycamorovi vylíčil, co všechno zatím na své cestě viděl (především z historek o Mega Lucariovi je profesor nadšený). Pak se naši hrdinové ubytují v chatce. Serena otevře okno a všichni z pláže uslyší křik, takže se jdou podívat, co se tam děje.

Uvítání

Děti jsou totiž na pláži a dvě z nich spolu zrovna zápasí. Na jedné straně strojí mohutný Conkeldurr a proti němu malinký Squirtle. Vypadá to, že Conkeldurr musí v každém případě vyhrát, ale Squirtle je mnohem obratnější a skáče, jak kdyby měl na nohách pružiny. Nakonec jediným útokem Conkeldurra vyřadí z boje.

Tierno a Squirtle

Ash si takovou příležitost nenechá ujít a trenéra Squirtla hned vyzve na souboj. Trenér se představí jako Tierno. Ash mu zdvořilost oplatí; pak se ale Tierno podívá na Serenu a vypadá to, že jej něco napadlo. Oběhne pryč a vzápětí se vrátí se svou kamarádkou Shaunou. Shauna už Serenu zná – viděla totiž její PokéVision video a má jej dokonce ve svých oblíbených. Proto je nadšená, že se se Serenou konečně poznává.

Shauna

Všichni se pak přesunou do Pokécentra, kde se ještě jednou podívají na Serenino video. Shauna pak Serenu poprosí, ať jí ukáže Fennekina, a obdivuje jeho krásnou srst. Serena se pak zeptá, jestli i Shauna točí PokéVision videa. Samozřejmě ano, a tak jim ukáže své video s jejím Bulbasaurem, nejoblíbenějším Pokémonem. Vzápětí jej také pustí ven z jeho Pokéballu. Bulbasaur se ale nechce s Pikachuem ani s Fennekinem příliš bavit, čímž jim zlomí srdce.

PokéVision

Ash pak pustí ven Froakieho a z Pokéballu se dostane ven i Clemontův Chespin. Serena jim všem pak rozdá své Poképuffs. Bulbasaur jediný odmítne a Shauna vysvětluje, že si nebere jídlo od nikoho jiného než od ní. Když mu Poképuff podá Shauna, očichá jej, sní a pak se na zlomek vteřiny usměje. Vzápětí se ale mezi Pokémony přiřítí Charmander plný energie. Až několik vteřin po něm přijde jeho udýchaný trenér – kamarád Shauny a Tierna jménem Trevor. Než se ale stihne představit, jeho Charmander už omylem popálí Chespina, kterého musí hasit Squirtle.

Trevor

Trevor si pak uvědomí, že Serenu odněkud zná – vypadá to, že její PokéVision video ji proslavilo. Serena se začne červenat, čímž naprosto uchvátí Tierna, který se začne rozplývat nad tím, jak je roztomilá. Trevor je tou dobu ale už u Ashova Pikachua a fotí si ho – stejně jako všechny ostatní Pokémony, které potká na své cestě. Naši hrdinové a jejich noví přátelé si pak začnou povídat o tom, proč se vydali na cestu s Pokémony.

Trevor a Pikachu

Jejich rozhovor ale přeruší profesor Sycamore, který všechny zavolá ven. Oficiálně zahájí tábor, všem a představí a představí i sestru Joy, která je zde s nimi, a paní kuchařku, která si nevědomky naverbovala Rakeťáky. Ta všem účastníkům tábora řekne, že svého času sem jela i šampionka Kalosu Diantha. Sycamore ještě vysvětlí, že v průběhu celého tábora se bude bojovat o body – kdo jich nasbírá nejvíc, bude slavnostně uveden do Dvorany slávy.

Kuchařka

Pak už začíná první část programu, volné zápasy jeden na jednoho. Jelikož zatím nikdo žádné body nemá, každý si může vybrat svého protivníka. Ash si vybere Tierna, Shauna Serenu a na Clemonta tak zbyde Trevor. Ash si jako svého Pokémona zvolil Froakeiho, protože jej dostal od profesora Sycamora, stejně jako Tierno svého Squirtla. Serena bojuj se svým Fennekinem (a je pěkně nervózní, protože půjde o její první Pokémonní zápas), Clemont si zvolil Chespina.

Ash a ostatní

Všechny zápasy tak můžou začít. Serena si vede poměrně dobře a ještě si stíhá se Shaunou povídat, ale Chespinovi už hoří ocásek. Naštěstí si ho zavčas uhasí v písku. Ash má co dělat, aby si poradil se Squirtlem. Tierno mu vysvětluje, že je tak rychlý, protože jeho Pokémon i on milují tanec – a taneční pohyby se dají využít i v souboji. V nestřežené chvilce Squirtle přiskočí k Froakiemu a kdyby šlo o opravdový zápas, už jej vážně zraní. Takhle se ale zarazí těsně předtím, než svůj útok dokončí. Zápas je tím u konce.

Squirtle a Froakie

Naši hrdinové si pak spokojeně povídají u večeře – o tom, co je zajímá a jak proběhly jejich zápasy. Rakeťáci dostali od vrchní kuchařky pochvalu za to, jak dobře navařili. Serena jde po večeři na molo, kde češe svého Fennekina a přemýšlí nad tím, že každý z jejich kamarádů má nějaký sen – jen ona ne…

Serena přemýšlí

Komentáře