Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Bonusy k předobjednávce ORAS, další online turnaj a německý event s Charizardem

Vydání remaků Ruby & Sapphire se pomalu blíží, a tak se dozvídáme, co obdrží jako bonus ti, kteří si hru předobjednají. Konečně také víme více informací o avizovaném Fairy turnaji. A pokud máte cestu do Německa, nepropásněte Charizardí event, který se tam bude konat.

Bonusy k předobjednávce Omega Ruby a Alpha Sapphire

Vydání remaků se pomalu blíží, a tak se objevují první zprávy o tom, jaké bonusy ke svým hrám dostanou ti, kteří si je předobjednají. Pro ČR byla zatím potvrzena speciální edice her se Steelbook krabicí (tedy plechovou).

Naši angličtí kolegové se dočkají také figurek Primal Groudona a Primal Kyogreho a také klíčenek s Torchicem. Uvidíme, zda se některé z těchto předmětů dostanou i k nám.

Další online turnaj – Fairy Garden

Dnes bylo také oznámeno více informací k očekávanému turnaji, kde se budou moci používat jen vílí typy. Turnaj nese název Fairy Garden a můžete v něm použít všechny Pokémony z National Dexu. Musí mít ale vílí typ a nesmí to být Xerneas nebo Diancie. Také je zakázáno použít Pokémony přenesené z 5. generace. Všichni Pokémoni budou mít v turnaji level 30.

Turnaj Fairy Garden

Registrace začíná 18. září a končí 25. září. Samotný turnaj pak začíná o den později a skončí 28. září. Všichni účastníci dostanou už tradičně 1000 Pokémílí.

Německý event s Charizardem

Pokud se chystáte v dohledné době do Německa, určitě se stavte do obchodů Gamestop. Rozdává se tam totiž Charizard s Charizarditem X nebo Y, podle toho, který kámen vám zrovna ve vaší verzi chybí. Tento event proběhl už dříve v Japonsku a ve Spojeném království.

Není úplně jasné, kdy event poběží – Global Link říká, že od 2. do 30. září, ale oficiální stránka zase tvrdí, že Charizarda můžete stahovat už od pondělka. Tak jako tak si tuto příležitost nenechejte ujít, pokud hodláte v září do Německa vycestovat.

Zdroje: https://www.facebook.com/…37267971170/?…, http://www.serebii.net/index2.shtml


Komentáře