Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Nové modely Nintendo 3DS a 3DS XL a pokračování speciálu o megaevolucích

Nintendo před několika dny oznámilo, že vydá vylepšené modely Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL. Brzy se také dočkáme druhé části anime speciálu o megaevolucích.

Nové modely handheld konzolí

29. srpna byl odvysílán další Nintendo Direct, v jehož průběhu Satoru Iwata (CEO NIntenda) odhalil nové verze konzolí Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL. Přináší hned několik nových tlačítek a funkcí:

  • druhá C stick přímo nad tlačítky A B X Y, měla by sloužit k natáčení kamery ve hrách
  • přibyly další dvě tlačítka na boku, ZL a ZR
  • konzole mají rychlejší CPU a více RAM
  • podporují NFC technologie (kvůli figurkám amiibo)
  • větší pozorovací úhel
Nové Nintendo 3DS
Nové Nintendo 3DS XL

Detailní srovnání najdete v tiskové zprávě. Konzole vyjdou v Japonsku 11. října, a to za cenu 16 000 yenů (3DS) nebo 18 800 yenů (3DS XL). Zatím nevíme, kdy se začnou prodávat v Evropě nebo v USA.

Druhá část anime speciálu o megaevolucích

Pokud aspoň trochu sledujete novinky týkající se Pokémonního anime, určitě si pamatujete speciál o megaevolucích, který byl odvysílán letos na jaře.

V neděli jsme se dozvěděli, že jeho pokračování bude odvysíláno 6. listopadu. Na Isshu se opět můžete těšit na podrobný popisek. A než se speciál odvysílá, můžete se podívat na plakát:

Plakát ke druhému dílu speciálu

Zdroje: http://www.pocketmonsters.net/articles/1980, http://www.pocketmonsters.net/articles/1977


Komentáře