Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Nové CoroCoro a tři nové megaevoluce UPDATE

Jak už se stalo tradicí, vychází nové CoroCoro a s ním další informace o remacích 3. generace – konkrétně tři nové megaevoluce!

Nové přírůstky do rodiny megaevolucí jsou Mega Gallade, Mega Camerupt a Mega Sharpedo. Mega Camperut má schopnost Sheer Force a menší rychlost než „obyčejný“ Camerupt. Mega Sharpedo má schopnost Strong Jaw a povýšily všechny jeho statistiky.

Dále jsme se dozvěděli něco více o Primal Groudonovi a Primal Kyogre. Primal Groudon má novou schopnost Sea of Endings, zatímco Primal Kyogre má schopnost Sea of Beginnings. Tyto schopnosti aktivují (zřejmě) změnu počasí, silné slunce a silný déšť. Zatím ale není jasné, jak se liší od „normálních“ povětrnostních podmínek.

Primal Groudon má také nový útok zvaný Cliff's Blade. Nový útok dostane i Kyogre, ale jeho jméno ještě není známé. Už ale víme, jak budou útoky vypadat, a to díky pořadu Pokémon Get TV. Na video se můžete podívat na stránce pocketmonster­s.net.

Japonští hráči se také v říjnu dočkají dema Omega Ruby a Alpha Sapphire. Bude jej možné stáhnout přes speciální kód, který vyjde v dalším čísle CoroCoro. Vyzkouší si v něm hru s Marshtompem, Grovylem nebo Combuskenem a demo skončí ve chvíli, kdy získají megaevolucí vybraného startera.

UPDATE: Tyto novinky byly už zveřejněny i na oficiálním anglickém webu remaků. Najdete tam nové informace, ale i spoustu obrázků.

Schopnosti Groudona a Kyogreho Desolate Land a Primordial Sea způsobují to, že úplně přestanou fungovat ohnivé (v případě Kyogreho) nebo vodní (v případě Groudona) útoky. Jejich nové schopnosti navíc také znemožní změnu počasí jak útokem, tak i schopnostmi jiných Pokémonů. Groudonův nový útok se oficiálně jmenuje Precipice Blades, Kyogreho nový útok nese název Origin Pulse. Oba zasahují více protivníků.

Všechny tři nové megaevoluce budou používat vaši protivníci ve hrách. Mega Galladeho bude mít Wally, Mega Camerupta Maxie (vůdce týmu Magma) a Mega Sharpeda Archie (vůdce týmu Aqua).

Hry samozřejmě budou kompatibilní s Global Linkem, který před vydáním her projde menším updatem a bude několik dní vypnutý. Nově přibude možnost uploadovat fotky z Contestů a Global Link také začne logovat, která místa jsou nejpopulárnější pro stavbu Secret Bases.

Co se dema týče, měli by se ho dočkat i hráči mimo Japonsko a pokud jej dohrajete, můžete si z něj do své hry stáhnout nejen předměty, které v demu získáte, ale i Pokémona, s kterým budete bojovat. Odměna čeká také ty, kteří budou hrát demo každý den (dá se hrát opakovaně). Zatím se o něm neví více informací.

Na stránkách se také objevil nový trailer:

Zdroje: http://www.serebii.net/index2.shtml, http://www.pocketmonsters.net/articles/1998


Komentáře