Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

OST k ORAS, nová šablona pro Pokémon Art Academy a více informací o speciálu s megaevolucemi

Vydání Omega Ruby a Alpha Sapphire se blíží, a tak bylo oznámeno i vydání soundtracku k těmto hrám. V Evropě je dostupná nová šablona do Pokémon Art Academy s Mega Gengarem. Dozvěděli jsme se také nové informace o anime speciálu týkající se megaevolucí.

Soundtrack k Omega Ruby a Alpha Sapphire

Vydání remaků třetí generace se blíží a tak Nintendo oznámilo i vydání soundtracku k těmto hrám. V Japonsku vyjdou 3. prosince. Půjde o set celkem šesti CD se 153 skladbami z ORAS, 109 skladbami z původních her Ruby a Sapphire a 7 bonusovými skladbami. Celý set bude stát celkem 3000 yenů, tedy asi 600 Kč.

Obaly soundtracku

Zatím se neví, zda a kdy vyjde v USA nebo v Evropě, ale je pravděpodobné, že hudba bude opět ke stažení aspoň přes iTunes.

Více informací o megaevolučním speciálu anime

Jak jsme informovali nedávno, druhá část speciálu s megaevolucemi bude odvysílána 6. listopadu. Teď se konečně dozvídáme i něco o příběhu. Alan se přesouvá z Kalosu do Hoennu, kde se setkává s místním šampionem Stevenem a jeho Shiny Mega Metagrossem. Ve speciálu bude figurovat i Rayquaza, která je prý nějakým způsobem s megaevolucemi spojená.

Na internetu se objevil i nový plakát ke speciálu:

Plakát k anime speciálu

Nová šablona k Pokémon Art Academy

Pokud jste si zakoupili tuto hru, vězte, že ode dneška si můžete stahovat novou šablonu se Shiny Mega Gengarem. V Japonsku event končí 14. října, takže se dá očekávat, že v Evropě tomu bude podobně.

Šablona s Mega Gengarem

Zdroje: http://www.pocketmonsters.net/articles/1999, http://www.pocketmonsters.net/articles/1996


Komentáře