Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Nové ORAS bundly Nintendo 2DS, nový ending Pokémonního anime a patch pro Pokémon Art Academy

Vydání ORAS se blíží a tak bylo oznámeno vydání nových Nintendo 2DS bundlů. Pokémonní anime se dočká nového endingu a bude jej zpívat Shokotan. Vyšel také drobný patch pro Nintendo Art Academy.

Bundle Nintendo 2DS a OR/AS, demo a další bonus k předobjednávce

Vydání remaků Ruby a Sapphire se blíží a vypadá to, že Evropa opět tak úplně neostrouhá, co se různých akcí spojených s vydáním týče.

Od 28. listopadu budou v prodeji dva nové bundly Nintendo 2DS. Jeden z nich bude obsahovat červenou konzoli a hru Omega Ruby, druhý pak modré 2DS a (jak jinak) hru Alpha Sapphire. Samotné konzole budou dostupné i samostatně, a to od 7. listopadu. Na českých eshopech bohužel zatím není uvedeno, kolik budou bundly stát. Nicméně bundly s Pokémon X a Y stále kolem 3 700 Kč, takže se dá očekávat, že cena bude podobná.

Více fotek si můžete prohlédnou na oficiální české Pokémonní stránce.

Zbývá jen dodat, že předobjednat si můžete i samotné hry. V ČR se prodává steelbook edice a k ní budou přidány také figurky Primal Groudona a Primal Kyogreho. A pokud si chcete hru předobjednat za zvýhodněnou cenu, sledujte toto téma na pikachu.cz.

Možná si také pamatujete, že v Japonsku bude ke stažení demo obou remaků. Nyní jsme se dozvěděli, že od 15. října by mělo být dostupné i v různých zemích Evropy. K jeho stažení bude potřeba speciální kód, který bude ve většině zemí dostupný buď v časopisech, nebo na různých akcích. O distribuci pro ČR bohužel zatím nepadlo ani slovo. Kdyby došlo k nějaké změně, budeme vás informovat.

Nový ending Pokémonního anime

Pokémonní anime se brzy dočká nového endingu. Bude jej zpívat už notorická známá Shōko Nakagawa a ponese název DreaDrea. Možná vám zní zvláštně, ale vězte, že celá píseň je o Sereně a o jejím novém snu – takže název je jen zkrácené slovo „dream“. V anime poprvé zazní 16. října.

Patch pro Pokémon Art Academy

Pokud máte hru Pokémon Art Academy, vaše Nintendo 3DS by vám v nejbližší době mělo nabídnout stažení jejího updatu (nebo se možná tak už stalo). Jde o verzi 1.1, která řeší menší problém s ukládáním obrázků ve formátu JPEG.

Pokud patch ještě nemáte, můžete také využít tohoto QR kódu:

Patch pro Pokémon Art Academy

Naskenujte jej a vaše 3DS si update stáhne samo.

Zdroje: http://www.pocketmonsters.net/articles/2001, http://pokemon.cz/…ha-sapphire/#…, http://serebii.net/index2.shtml, http://www.pocketmonsters.net/articles/2005


Komentáře