Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Megaevoluce Rayquazy, event s Pumpkabooem a další online turnaj

Před několika hodinami byl odvysílán stream, ve kterém byla odhalena megaevoluce Rayquazy. Od včerejška také běží neohlášený event s Pumpkabooem – který je spojený s dalším online turnajem, který nás čeká.

Megaevoluce Rayquazy

Před několika hodinami byl odvysílán livestream, jehož součástí bylo i odhalení další megaevoluce. Tentokrát se jí dočkala Rayquaza a společně s ní získala i novou schopnost Delta Stream. Ta vytváří větrné proudy, které ruší všechno ostatní počasí a zároveň brání létající Pokémony před útoky, na které jsou slabí (mají pouze běžný účinek). Rayquaza se také učí nový útok Dragon Ascent, který je prý nejsilnější létající útok vůbec. Podívejte se na ni a její nový útok sami:

Zbývá jen dodat, že jde opravdu o megaevoluci a ne o Primal evoluci. Porč tomu tak je se dozvíme přímo ve hře.

Event s Pumpkabooem

Jelikož se blíží Halloween, v Evropě i v USA od včerejška běží nový event s Pumpkabooem. Drží předmět Rocky Helmet a umí útoky Trick-or-Treat a Scary Face. Může mít také skrytou schopnost Insomnia. Ke stažení je od včerešjka do 31. října. Zbývá jen dodat, že je velikostiSuper Size, což znamená, že se dá použít v dalším online turnaji, tedy…

Další turnaj – Trick or Treat Friendly

Společně s eventem byl oznámen i další online turnaj. Trick or Treat Friendly se bude konat od 16. října do 26. října. Od 16. do 23. běží registrace, od 24. do 26. pak samotné souboje. Hrát se bude ve formátu Single Battle a je nutné používat duší Pokémony kromě Rotoma a Giratiny. Další podmínkou je použití Super Size Gourgeista v týmu. Všichni účastníci dostanou jako dárek pět Rare Candies místo obvyklých PokéMílí.

Trick-or-Treat Friendly turnaj

Zdroj: http://www.serebii.net/index2.shtml


Komentáře