Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Dvě nové megaevoluce, další informace o ORAS a nová Pokémonní aplikace na iOS

Vyšlo další číslo časopisu CoroCoro, kde byly odhaleny čtyři nové megaevoluce – Mega Beedril, Mega Pidgeot, Mega Latias a Mega Latios! Dozvěděli jsme se také další informace o remacích. Majitelé iOS zařízení se navíc mohou těšit na další Pokémonní aplikaci.

Nové megaevoluce

Jak už bylo řečeno, v časopise CoroCoro bylo představeno hned několik nových megaevolucí.

První z nich je Mega Pidgeot, který ne typem normální/létající a má schopnost No Guard. Druhý je Mega Beedril, který je broučí/jedovatý typ a má schopnost Adaptability.

Dále byly odhaleny dvě megaevoluce, o jejichž existenci se vědělo už z X&Y – Mega Latios a Mega Latias. Latiose najdete v Omega Ruby, Latias v Alpha Sapphire. K tomu, abyste získali oba Pokémony ve stejné hře, budete potřebovat Eon Ticket, který se bude rozdávat po vyjití her.

Ale pozor – na obou Pokémonech můžete v Hoennu volně létat a setkat se v oblacích s legendárními Pokémony z předchozích her! V 6. generaci by tak měly být dostupné všechny neeventové legendy. V oblacích navíc můžete potkat i jiné Pokémony.

Nový PokéNav – MultiNav

Snad si ještě pamatujete PokéNav z původních her 3. generace. Ten byl v remacích vylepšen a jmenuje se MultiNav. Má celkem čtyři funkce: mapu, TV, hry (to znamená Pokémon Amie, GTS a podobné funkce) a Pokédex (který vám tentokrát Pokémony umožní i vyhledat v divoké přírodě!)

Nová Pokémonní aplikace na iOS – Camp Pokémon

V časopise National Geographic for Kids se objevila informace, že pro operační systém iOS brzy vyjde nová Pokémonní aplikace. Nese název Camp Pokémon a měla by být zaměřená spíš na mladší hráče, jelikož bude obsahovat hned několik miniher. Zatím se o aplikaci nic víc neví.

Zdroj: http://serebii.net/index2.shtml


Komentáře