Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Nový trailer na ORAS, dvě nové megaevoluce a další informace o těchto hrách

Nintendo dnes neočekávaně vypustilo ven další trailer na remaky 3. generace. Z prvních záběrů dema jsme se dozvěděli o dvou nových megaevolucích – Mega Glalie a Mega Steelixovi.

Nový trailer a informace o novém PokéNavu

Jak již bylo řečeno, dostal se dnes do světa další trailer na hry Omega Ruby a Alpha Sapphire.

Objevily se v něm především informace, které jsme už pár dní zpět zjistili v časopise CoroCoro. Nově se může megavyvinout Latios i Latias. Latios se nově učí útok Luster Purge, Latias zase Mist Ball.

Trailer ukazuje také létaní na těchto Pokémonech, o kterém se už v CoroCoro také mluvilo, a musíme říci, že vypadá opravdu nádherně! Místa, kde v oblacích můžete potkat legendární Pokémony, se jmenují Miracle Spots a vypadá to, že legendy, které v nich budete moci chytit, budou v každé hře jiné.

Létání v ORAS

V traileru také vidíme nový PokéNav, tedy PokéNav Plus, a jeho funkce.

  • DexNav je už tradiční Pokédex, který vám ale později ve hře umožňuje vyhledávat Pokémony s jejich skrytými schopnostmi a vzácnými útoky.
  • AreaNav ukazuje, kteří Pokémoni by mohli být poblíž a jak je co nejlépe chytit, také Secret Bases, které jste navštívili a stařičkou funkci Trainers' Eyes.
  • BuzzNav vám zase přináší ty nejnovější zprávy z celého Hoennu a je propojený se StreetPassem.
  • Poslední funkcí je PlayNav, který slouží úplně stejně jako spodní obrazovka v X a Y. Najdete v něm online funkce, Pokémon Amie a Super Training.
DexNav
MultiNav

Dvě nové megaevoluce

Na veřejnost také unikly záběry z ORAS demo verze, která je v některých zemích dostupná (bohužel ne v ČR a nejspíš ani nebude). Objevily se v nich dvě nové megaevoluce, Mega Glalie (schopnost Refrigerate) a Mega Steelix (schopnost Sand Force).

Mega Glalie
Mega Steelix

Informace o online turnajích pro ORAS

Kompetitivní hráče by mohlo zajímat, že online zápasy se po vydání ORAS rozdělí na dvě ligy. V ORAS lize bude možné použít jen Pokémony z remaků a eventové Pokémony z X&Y a ORAS. V XY lize je možné použít všechny Pokémony chycené v těchto hrách a také přenesené odjinud Poké Transporterem.

Zdroj: http://www.serebii.net/index2.shtml


Komentáře