Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Kódy pro demoverzi Omega Ruby a Alpha Sapphire

Pro ty, kdo chtějí kód k vyzkoušení demo verze Omega Ruby a Alpha Sapphire, existuje způsob, díky kterému demo verzi můžete získat i z České republiky.

Britský Amazon nabízí k předobjednávkám hry Pokémon Omega Ruby a Pokémon Alpha Sapphire speciální kódy pro stáhnutí demoverze her z Nintendo eShopu, které vyšly právě dnes.

K získání kódu stačí mít poštovní a fakturační adresu, která leží v Anglii, například nějaký váš kamarád, s nímž se domluvíte a objednáte si hru k němu domů a on vám ji pak přepošle. Pokud vás hra nezaujme z demoverze, můžete se rozhodnout vaši předobjednávku bezplatně zrušit. O peníze takto nepřijdete, protože Amazon vám peníze strhne až v momentě odeslání zboží. Stejně tak, pokud se od doby vaší předobjednávky změní cena hry, při odesílání by vám byla naúčtována ta nejnižší, kterou zboží v době předobjednání měla – což je velmi férový přístup.

Pokud se objeví možnost jak získat kód lokálně v ČR, rozhodně vás budeme informovat!


Komentáře