Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Oficiální české kódy k demoverzi ORAS, vydání Pokémon Camp a víc informací o megaevolučním speciálu

Za posledních pár dní opět přibylo hodně novinek. Konečně jsou k dispozici oficální kódy na stežní ORAS dema, vyšla nová Pokémonní aplikace na iOS a byl odhalen další plakát k megaevolučnímu speciálu.

České kódy na stažení demoverze ORAS

Pokud jste si demo verzi her Omega Ruby & Alpha Sapphire ještě nestáhli pdole našeho návodu, vězte, že už existuje i oficiální cesta, jak je získat v ČR. Server games.tiscali.cz totiž několik stovek demo kódů získal a jeden z nich si můžete nechat poslat na email. Stačí se podívat na jejich stránky.

Customizace trenérů v ORAS nebude

Jde sice o drobnost, ale i tak by vás mohla zajímat – Jun'ichi Masuda se vyjádřil, že v ORAS nebude možné si trenéry uzpůsobit k obrazu svému jako v X a Y. Navíc jsme se také dozvěděli, že X a Y se nedočká patche, který by do něj přidal megaevoluce z ORAS – hry tedy nebudou kompatibilní! Vypadá to, že Nintendo se rozhodlo na remacích maximálně vydělat…

Údržba Global Linku

Vydání remaků se blíží a s ním budeme muset absolvovat i další údržbu Global Linku. Bude vypnutý od 13. do 21. listopadu a znamená to, že nepojede nejen celý web, ale ale i online turnaje, Game Sync a stahování eventových Pokémonů.

Pokémon Camp nyní dostupný i v Evropě

Nedávno jsme informovali o tom, že by měla vyjít další Pokémonní aplikace na iOS. To se už stalo a tak můžete aplikaci s názvem Pokémon Camp stahovat do svých telefonů a tabletů.

Aplikace je cílená na děti od 6 do 8 let a obsahuje celkem 6 různých miniher. K tomu ještě můžete sbírat nálepky. Podívejte se na trailer sami:

Druhý díl anime speciálu o megaevolucích

Jestli si ještě pamatujete první díl speciálu o megaevolucích, tak určitě víte, že se blíží vydání jeho druhého pokračování. Odehrávat se bude v Hoennu a hlavní hrdina Alan se utká s místním šampionem Stevenem a také se setká s Rayquazou. Na oficálních stránkách se objevil další plakát:

Plakát k anime speciálu

Zdroje: http://www.pocketmonsters.net/articles/2030, http://www.pocketmonsters.net/articles/2029, http://www.pocketmonsters.net/articles/2025, http://www.serebii.net/index2.shtml


Komentáře