Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Nové trailery na ORAS, ilustrovaná PTCG publikace a nový patch na Pokémon X&Y

Na japonském Pokémonním YouTube kanálu se objevilo několik velmi zajímavých trailerů na ORAS, které srovnávají starou verzi her s remaky. Vyjde také nová publikace o PTCG a dočkali jsme se i nového patche pro X a Y.

Nové trailer na ORAS

Před několika dny se objevily další trailery na ORAS. Sice neukazuje nové informace, o kterých bychom nevěděli, ale srovnávají remaky s jejich původní předlohou. Určitě stojí za zhlédnutí pro veterány, kteří původní Ruby a Sapphire hráli, al etaké pro nováčky, kteří starší hry neznají. Podívejte se sami, ideálně na dvou zařízeních zároveň, na oficiálním japonském Pokémonním YouTube kanálu.

Ilustrovaná TCG publikace

Fanoušky PTCG by mohlo zajímat, že v Japonsku vyjde kniha popisující vývoj PTCG až do součanosti, která bude i bohatě ilustrovaná. Nese název Pokémon Card Game Illust Collection (ポケモンカードゲーム イラストコレクション) (ISBN: 978–4865540192). K dostání je na japonském Amazonu za 2 160 yenů, tedy asi 430 korun.

Nový patch pro Pokémon X a Y

Možná jste již zaregistrovali, že v Nintendo e-Shopu je k dostání další patch na Pokémon X a Y, tentokrát verze 1.3. Prý opravuje různé bugy ve hře. Aby pro vás stahování bylo jednodušší, tady jsou QR kódy s odkazem na eShop:

QR kódy patche

Zdroje: http://www.serebii.net/index2.shtml, http://www.pocketmonsters.net/articles/2038


Komentáře