Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Nová postava v ORAS a další informace z CoroCoro, amiibo s Lucariem, nové Pokémmoní CD a nová šablona pro Art Academy

Vyšlo nové číslo časopisu CoroCoro a dozvěděli jsme se další informace o příběhu remaků Ruby a Sapphire. Fanoušky Super Smash Bros určitě potěší, že příští rok vyjde amiibo figurka s Lucariem. Dočkáme se také nového Pokémonního CD a vlastníci Pokémon Art Academy se mohou těšit na novou šablonu.

Nové číslo CoroCoro a Episode Delta

Vyšlo nové číslo časopisu CoroCoro a přineslo další informace o hrách Omega Ruby a Alpha Sapphire – tentokrát co se týče příběhu. Novinky se vzápětí objevily i přeložené online včetně nového traileru:

V příběhu totiž přibyla nová část – tzv. Delta Episode. Vystupuje v ní Deoxys a také Mega Rayquaza. Objevíme v ní tajemství megaevolucí, které je staré 3000 let.

Epizoda Delta

V této epizodě se také objevuje nová postava jménem Zinnia. Vypadá to, že toho ví o tom, co se v příběhu doopravyd děje, víc než vy… Po Hoennu cestuje se svým Whismurem.

Zinnia

Dozvěděli jsme se také, že v Mirage Spots (tedy v průběhu létání na Latiosovi/Latiasovi po obloze) potkáte legendy i ze 3., 4. a 5. generace jako třeba Uxieho, Heatrana nebo Viriziona.

Vrací se i starý známý Eon Ticket, pomocí kterého se dostanete na ostrov, kde sídlí Latios nebo Latias. Tentokrát jej ale můžete sdílet s ostatními hráči pomocí StreetPassu.

Amiibo figurka s Lucariem

Možná jste už slyšeli o figurkách amiibo, které vyrábí Nintendo a dají se použít společně s hrami na Nintendu 3DS i Wii. V první vlně figurek se samozřejmě objevil i Pikachu, v druhé vlně vyjde i figurka Lucaria. Hrát si s ní budete moci v Super Smash Bros.

Amiibo figurka s Lucariem

Nové Pokémonní CD – DreaDrea

Už v únoru 2015 se můžeme těšit na nové Pokémonní CD s aktuálním endingem anime. Nese stejný název, tedy DreaDrea, a v obchodech bude dostupné od 18. února.

Šablona s Rayquazou pro Pokémon Art Academy

Pokud kreslíte v Pokémon Art Academy, vězte, že ode dneška až do 12. prosince si mlžete stáhnout novou šablonu s Rayquazou.

Šablona s Rayquazou

Krátký anime speciál s hrdiny z ORAS

Japonci se v neděli večer dočkají nejen 7. filmu v televizi, ale po něm se bude vysílat krátký anime speciál s hrdiny z Omega Ruby a Alpha Sapphire, Brandonem a May. Zatím není úplně jasné, jaký bude příběh – necháme se tedy překvapit.

Zdroje: http://www.serebii.net/index2.shtml, http://www.pocketmonsters.net/articles/2055, http://www.pocketmonsters.net/articles/2054, http://www.pokemonrubysapphire.com


Komentáře