Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Hra zdarma za registraci ORAS a 3DS/2DS, dva staronové eventy, nová Pokémonní hra na eshopu a patch na ORAS

Ačkoliv se to nezdá, s ryze českými Pokénovinkami se v posledních pár dnech roztrhl pytel, pojďme se tedy na ně podívat. Na evropském eshopu je navíc ke stažení hra Pokémon Puzzle Challenge a vyšel také první patch na ORAS, ačkoliv hra ještě v Evropě nevyšla.

Podívejme se nejdříve na novinky týkající se České republiky.

Hra zdarma za registraci ORAS a Nintendo 2DS, 3DS nebo 3DS XL

Do České republiky se konečně začínají dostávat zajímavé promo akce, a jedna z nich se týká právě dnes vycházejících Pokémonních her.

Pokud si do 12. ledna 2015 zaregistrujete na MojeNintendo svoje konzoli Nintendo 2DS, 3DS nebo 3DS XL a zároveň hru Pokémon Omega Ruby, Alpha Sapphire nebo Super Smash Bros 3DS, budete si moci zadarmo stáhnout jednu z celkem sedmi her.

Z Pokémonních je v nabídce Pokémon Art Academy, ale dostupné jsou i další hry, konkrétně:

  • Monster Hunter 3 Ultimate (Nintendo 3DS)
  • The Legend of Zelda: A Link Between Worlds
  • Kirby: Triple Deluxe
  • Yoshi’s New Island
  • Mario Golf: World Tour
  • Mario Party: Island Tour
  • Pokémon Art Academy

Zbývá jen dodat, že platnost kódu vyprší 15. března, takže si hru stáhněte co nejdříve.

Event se shiny Gengarem

Asi jste zaregistrovali, že nedávno v zahraničí proběhl event se shiny Gengarem držícím svůj Mega Stone. K jeho stažení byl potřeba kód rozdávaný na kartičkách v herních obchodech. K nám oficiálně nedorazil, ale ukázalo se, že stejně jako Diancie je u nás Gengar dostupný opět v prodejnách JRC. Na kartičku se opět budete muset zeptat obsluhy a je pravděpodobné, že jich jsou velmi omezené počty, takže neváhejte!

Kartička na stažení shiny Gengara

Za zprávu a fotku děkujeme Re.

Pokémon Puzzle Challenge na evropském eshopu

Pamětníci si určitě vzpomenou na skvělou hru Pokémon Puzzle Challenge pro GBC, která vyšla před víc než deseti leti. Teď se konečně dostala na evropský eshop a můžete si ji tak znovu zahrát na svém 3DS. Její stažení vás bude stát €4.99, tedy asi 140 Kč.

První patch na Omega Ruby a Alpha Sapphire

Ačkoliv tyto remaky teprve dnes vychází v Evropě, už je k nim dostupný první patch. Není jasné, jaké chyby opravuje, každopádně si jej uršitě stáhněte. Hra by vám aktualizaci měla nabídnout sama, než ji spustíte, ale kdyby se to náhodou nestalo, zde jsou QR kódy, které vás dovedou až na eShop:

Patch na ORAS

Dva Pokémonní motivy pro Nintendo 3DS

Možná jste si všimli, že nedávná aktualizace softwaru pro Nintendo 3DS přinesla možnost měnit vzhled hlavního menu. Ke stažení jsou zároveň všelijaké neplacené i placené motivy. Na eShopu se teď objevily dva Pokémonní – jeden s Primal Groudonem a Kyogrem a druhý s PIkachuem. Ke stažení jsou za €1.99, tedy asi za 55 korun.

Event se shiny Beldumem

A ještě malá připomínka: ode dneška je ke stažení také shiny eventový Beldum do Omega Ruby a Alpha Sapphire. Umí útoky Hold Back, Iron Head, Zen Headbutt a Iron Defense, je na levelu 5 a drží Metagrossite. Event je aktivní do 14. ledna 2015, máte tedy spoustu času si Belduma stáhnout.

Zdroje: http://download.conquest.cz/…sletter.html, http://www.serebii.net/index2.shtml


Komentáře