Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

První informace o 18. filmu, další díl megaevolučního speciálu a Pinball Ruby & Sapphire na eShopu pro WiiU

Po rocue tu opět máme první informace k dalšímu Pokémonnímu filmu. Dozvěděli jsme se i víc informací o 3. pokračování megaevolučního speciálu. Na eShopu se také nově objevila hra Pinball Ruby & Sapphire.

První informace o 18. filmu

Včera byl odvysílán první teaser na v pořadí už 18. Pokémonní film. Tentokrát se samozřejmě bude týkat remaků a objeví se v něm Groudon, Kyogre a shiny Mega Rayquaza. Film se také zřejmě bude nějakým způsobem týkat portálů. Víc informací zatím nevíme, ale budeme o nich průběžně informovat.

Další díl megaevolučního speciálu

Fanoušky anime jistě potěší, že na jaře 2015 bude odvysílán třetí díl megaevolučního speciálu. Příběh je následující: Alan a Steven se vydávají po stopách Mega Rayquazy, ale jejich hledání naruší Groudon a Kyogre – schyluje se k velké bitvě…

Pokémon Pinball Ruby & Sapphire na eShopu pro WiiU

Pokud máte WiiU, tak vězte, že ode dneška si na eShopu můžete stáhnout stařičký Pokémon Pinball Ruby & Sapphire, a to za cenu €6.99, tedy asi 195 Kč.

Zdroj: http://www.serebii.net/index2.shtml


Komentáře