Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

První online turnaj pro ORAS, sountrack k ORAS nyní i na iTunes a Nendoroid figurka Reda

Od vydání her Omega Ruby a Alpha Sapphire uplynul už nějaký čas, takže jsme se dočkali oznámení prvního online turnaje pro tyto hry. Soundtrack k nim je navíc dostupný na iTunes. Fanoušky první generace určitě potěší nově dostupná Nendoroid figurka Reda.

Turnaj Battle of Hoenn

Jak se dalo čekat, v lednu nás čeká první online turnaj pro hry Omega Ruby a Alpha Sapphire. Bude se jmenovat Battle of Hoenn, registrace poběží od 15. do 22. ledna, samotný turnaj pak od 23. do 25. ledna. Je možné se jej zúčastnit pouze s těmito dvěma hrami. Je možné použít pouze Pokémony z Hoenn Pokédexu kromě Kyogreho, Groudona, Rayquazy, Jirachiho a Deoxyse. Formát turnaje je Single Battle.

Turnaj Hoenn Battle

Soundtrack k Omega Ruby a Alpha Sapphire nyní na iTunes

Pokud máte rádi hudbu z Pokémonních her, vězte, že si můžete stáhnout soundtrack z Omega Ruby a Alpha Sapphire na iTunes. Jsou na něm všechny skladby z remaků her, ale chybí skladby z původních verzí, které jsou dostupné jen na japonské verzi OST. Soundtrack stojí $9.99, tedy asi 230 korun.

Soundtrack k Omega Ruby a Alpha Sapphire

Nendoroid figurka Reda ke koupi v online Pokécentru

Pokud jste kromě Pokémonů i fanoušky anime, nejspíš znáte Nendoroid figurky, které jsou nejen krásně provedené, ale prodávají se s vyměnovacími součástkami. Jedna taková figurka Reda je teď v prodeji na americkém online Pokécentru. Špatnou zprávou je cena 50 dolarů bez poštovného. Pokud ale máte Reda rádi, zvažte koupi figurky přes americký shopping service. Jde totiž o limitovanou edici, která z elektronických pultů brzo zmizí.

Figurka Reda

Zdroje: http://www.pocketmonsters.net/articles/2094, http://www.pocketmonsters.net/articles/2092, cwww.pocketmon­sters.net/arti­cles/2093


Komentáře