Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Plakáty a příběh 18. filmu, nová hra Pokémon Shuffle, datum vydání New Nintendo 3DS v Evropě a další zprávy

S Pokénovinkami se za poslední dva dny roztrhl pytel, a to nejen díky nejnovějšímu Nintendo Directu. Přečtěte si shrnutí všeho, co jsme se dozvěděli, ať vám nic neunikne.

Oficiální odhalení Hoopy

Poté, co byl Hoopa odhalen v nejnovějším vydání časopisu CoroCoro, byla tato zpráva rychle zveřejněna i pro nejaponské fanoušky, a to opět formou oficiálního videa:

Dozvěděli jsme se také o Hoopovi více základních informací:

  1. Druh: Mischief Pokémon
  2. Typ: psychický/duší
  3. Výška: 0.5 m
  4. Váha: 9.0 kg
  5. Schopnost: Magician

Ve filmu má prý magickou schopnost – když řekne „Zjev se!“, dokáže k sobě přivolat různé předměty i lidi.

Plakáty a příběh 18. filmu

Jelikož v posledních pár dnech jsme se dozvěděli spoustu nových informací k 18. filmu, dočkala se updatu i jeho oficiální stránka. Objevil se zde základní popis příběhu:

*Naši hrdinové se na své cestě právě dostali do pouště. Zrovna si dávají pauzu a jedí koblihy. Najednou se přes nimi objeví kruh – a z něj se natáhne ruka a pokusí se jeden z donutů sníst. Ash i Pikachu ruku chytí a ta je vtáhne do kruhu. Kruh pak zmizí a na místě zůstane jen zmatená Serena, Clemont a Bonnie.

Ash a Pikachu se najednou objeví někde úplně jinde a před sebou vidí malého Pokémona, který se jim představí. Jmenuje se Hoopa a vysvětlí jim, že se dostali do Desser City. Jakou má vlastně Hoopa moc? A co je jeho záměrem?*

Jak už bylo řečeno, ve filmu se kromě Hoopy objeví i Primal Groudon, Primal Kyogre a černá Mega Rayquaza, jak je vidět i na plakátu k filmu:

Plakáty k 18. filmu a předfilmu

Napravo můžete vidět plakát k předfilmu, který se tentokrát bude jmenovat Pikachu & The Pokémon Musicians.

Nová hra – Pokémon Shuffle

Před dvěma dny proběhlo další Nintendo Direct, kde jsme se dozvěděli hned několik Pokémonních novinek. Asi nejdůležitější z nich je informace o nové Pokémonní hře: Pokémon Shuffle. Je velmi podobná Pokémon Trozei / Pokémon Link, co se herních principů týče. Zde je ukázka z traileru:

Skvělou zprávou je, že hra bude dostuná zadarmo, s možností stáhnout si freemium obsah, který vám pomůže ve hře pokročit rychleji. Hra bude dostupná od února 2015 pro NIntendo 3DS.

Datum vydání New Nintendo 3DS v Evropě

Nejspíš si pamatujete, že Nintendo v Japonsku už vydalo nástupce Nintendo 3DS s názvem New Nintendo 3DS. V rámci Nintendo Directu teď bylo oznámeno i datum vydání pro Evropu, a to 13. února. Zatím není jasné, za kolik se bude nové 3DS prodávat.

Společně s vydáním této nové konzole se můžeme těšit na hned tři nové obaly na ni: s motivy Groudona, Kyogreho a Pikachua. Také budou k dostání od 13. února.

Pokémonní anime na evropském Nintendo Anime Channelu

Evropští fanoušci se můžou radovat – konečně se opět objevila služba určená jen pro ně. Na nedávno proběhlém Nintendo Directu jsme se dozvěděli, že od 13. února bude pro Nintendo 3DS dostupná nová aplikace Nintendo Anime Channel. V ní bude možné sledovat různá anime a mezi nimi i to Pokémonní. Víc informací zatím není dostupných.

Amiibo s Charizardem

Pokémoni svoje první amiibo dostali už přes nějakou dobou, takže už je pomalu čas na odhalení dalšího. Na Nintendo Directu se tak skutečně stalo a dalším dostupným amiibem se stane Charizard. Na trh by měl přijít na jaře 2015.

Amiibo Charizard

Battle of Hoenn – eventový Pokémon pro účastníky

Pokud stále nevíte, zda se zúčastnit prvního turnaje letošního roku pro hry Omega Ruby a Alpha Sapphire, možná vás přesvědčí následující informace. Všichni účastníci, kteří se zaregistrují a odehrají aspoň tři zápasy v turnaji, totiž dostanou eventového Tyrunta. Bude na levelu 10 a umí útoky Tail Whip, Tackle, Roar a Stomp; má schopnost Rock Head.

Pokud splníte kritéria, dostanete 30. ledna kód, pomocí kterého si budete moci Tyrunta stáhnout.

Demo k Omega Ruby a Alpha Sapphire volně ke stažení

Pokud jste si ještě nekoupili Omega Ruby a Alpha Sapphire, nebo jste se prostě nedostali k demu, vězte, že je teď volně ke stažení v eShopu. Můžete si tak hru nejen vyzkoušet, ale nasbírat zajímavé předměty i Pokémony (Mega Glalii), které si pak můžete přenést do plné hry.

Zdroj: http://www.pocketmonsters.net/articles/2109, http://www.pocketmonsters.net/articles/2107, http://www.pocketmonsters.net/articles/2105, http://www.pocketmonsters.net/articles/2104http://www.serebii.net/index2.shtml


Komentáře