Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Event se startery z Unovy pro ORAS a další turnaj pro tyto hry

Možná jste zaslechli, že Japonci mají už nějakou dobu možnost si stáhnout startery z Unovy do svých her Omega Ruby a Alpha Sapphire. Teď se event dostává i k nám. Navíc se chystá další turnaj pro tyto hry.

Event se startery z Unovy

Ke stažení postupně budou Serperior, Emboar a Samurott. Všichni mají svou skrytou schopnost, tedy Contrary, Reckless a Shell Armor a jsou na levelu 50.

Ke stažení budete pro každého potřebovat jeden kód:

  • Serperior: POKEMON497
  • Emboar: POKEMON500
  • Samurott: POKEMON503

Zatím funguje pouze první kód, Emboar bude ke stažení od 29. ledna a Samurott od 5. února. Všechny tři Pokémony si můžete stáhnout až do 30. listopadu tohoto roku.

Turnaj Generation Showdown

Battle of Hoenn sotva začal a už byl oznámen další turnaj, tentokrát opět jen pro ORAS. Nese název Generation Showdown a formát je Double Battle. Jemožné použít všechny Pokémony z National Dexu kromě těchto: Mew, Celebi, Jirachi, Deoxys, Phione, Manaphy, Darkrai, Shaymin, Arceus, Victini, Keldeo, Meloetta, Genesect a Diancie. Z následujících Pokémonů můžete použít pouze dva: Mewtwo, Lugia, Ho-Oh, Kyogre, Groudon, Rayquaza, Dialga, Palkia, Giratina, Reshiram, Zekrom, Kyurem, Xerneas, Yveltal a Zygarde.

Registrace poběží od 5. do 12. února, samotný turnaj se bude konat od 13. do 15. února. Všichni účastníci obdrží 1000 Pokémílí.

Zdroj: http://serebii.net


Komentáře