Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

Dva nové turnaje pro ORAS, soutěž pro hráče Pokémon Art Academy, nová atrakce na Global Linku a další

Opět přinášíme informace o tom, co se v posledních dnech událo v Pokémonním světě. Novinek je opravdu hodně, ať už fandíte hrám nebo anime!

Dva nové turnaje pro ORAS

Turnajová smršť pokračuje, tentokrát hned dvěma oznámenými turnaji. První z nich nese název 2015 International Challenge February a registrace je u něj otevřená už od 19. února. Končí 26. února a o den později začíná samotný turnaj, který končí až v neděli 1. března. Formát turnaje je Double Battle a je povoleno použít všechny Pokémony z National Dexu kromě legendárních Pokémonů. Rovněž je zakázáno použít Pokémony pocházející z jiných her nez X, Y, Omega Ruby a Alpha Sapphire. Účastníci získají odměnu 2000 Pokémílí.

2015 International Challenge February

Další turnaj se jmenuje Enter the Dragon Type. Registrace začne 12. března, skončí 19. března. Samotný turnaj začíná o den později a končí 22. března. Formát je Double Battle, podmínkou účasti je mít v týmu aspoň jeden dračí typ (počítají se sem i Megaevoluce a Arceus s příslušným Platem). Je povoleno použít maximálně dva legendární Pokémony. Všichni účastníci za odměnu dostanou Amauru s její skrytou schopností Snow Warning. Je na levelu 10 a umí Growl, Powder Snow, Magnet Rise a Rock Throw.

Enter the Dragon Type

Soutěž pro hráče Pokémon Art Academy

Pokud máte to štěstí, že bydlíte ve Spojených státech, Kanadě, Spojeném království, Rakousku, Austrálii, Belgii, Francii, Německu, Irsku, Lucemburku, Nizozemí, Novém Zélandu, Portugalsku, Rusku, Španělsku nebo Švýcarsku a vlastníte hru Pokémon Art Academy, vězte, že se můžete zúčastnit zajímavé soutěže.

Soutěž má dvě kategorie: můj oblíbený Pokémon a Cosplay Pikachu, kterého určitě znáte z contestů v ORAS. Pointou je samozřejmě nakreslit obrázek, který do jedné z těchto dvou kategorií zapadá. Zajímavá je také cena pro vítěze: dostane totiž 100 PTCG karet s jeho vlastním obrázkem!

Více informací k soutěži najdete na oficiálních Pokémonních stránkách.

Ke stažení je navíc nová šablona s Cosplay Pikachu, která bude k dispozici nejspíš jen do konce soutěže (17. března).

Event pro předplatitele Pokémon Bank

Pokud si předplácíte Pokémon Bank (a nebo to máte v plánu), vězte, že Nintendo vás brzy odmění za vaši věrnost. Všem, kteří se od 28. února do 30. listopadu 2015 přihlásí do Pokémon Bank, přibudou v jejich bance tři starteři z Johta – Meganium, Typhlosion a Feraligatr. Všichni tři navíc mají své skryté schopnosti. Stačí se pouze přihlásit na svůj účet v Pokémon Bank a použít Pokémon Link v X, Y nebo ORAS.

Nová atrakce na Global Linku – Poké Doll Grabber

Od začátku února je na Global Linku dostupná nová atrakce. Jmenuje se Poké Doll Grabber a jak název napovídá, princip hry je stejný jako na typických herních strojích, kde pomocí malého jeřábku vytáhnete plyšovou hračku (nebo nějakou jinou hračku). V této hře ji ale ještě musíte dostat zpátky k sobě, což vůbec není jednoduchý úkol. Ke hře je potřeba mít aspoň 20 medailí a 100 Pokémílí. Odměnou jsou různé druhy Berries.

Doll Grabber

Nendroid figurka Cynthie a jejího Garchompa

Po velkém úspěchu Nendroid figurky Reda jsme se dočkali další z nich. Tentokrát jde o Cynthiu a jejího Garchompa. Zatím je dostupná pouze pro Japonsko, ale můžeme doufat, že se časem objeví aspoň v nabídce amerického online Pokécentra. Pro orientaci: stojí asi 5000 yenů, tedy kolem tisíce korun.

Nendroid – Cynthia
Nendroid – Garchomp

Zdroje: http://www.pocketmonsters.net/articles/2128, http://serebii.net, http://www.pocketmonsters.net/articles/2126, http://www.pocketmonsters.net/articles/2125http://www.pocketmonsters.net/articles/2124


Komentáře