Omlouváme se, ale momentálně je činnost tohoto webu z důvodů nedostatku času pozastavena. Pokud máte zájem nám s webem pomoct, kontaktujte nás na redakce@isshu.cz.

O nás

Isshu.cz jsme založili z několika důvodů. Hlavním z nich je snaha poskytnout prostor k diskusi a setkávání všem fanouškům Pokémonů, ať už starším nebo mladším. Ruku v ruce s tvorbou takovéto stránky jde i snaha dodat česky a slovensky mluvícím aktuální informace z Pokémonního světa a také tvořit originální český obsah, který na světových webech nenajdete.

Sledujeme pro vás všechny významné světové stránky o Pokémonech v několika jazycích a samozřejmě také oficiální zdroje, ať už je to seriál nebo různé informace v tisku. Proto vám můžeme přinášet nejčerstvější novinky ze světa Pokémonů, často jen několik hodin po zveřejnění. Najdete u nás informace o nejnovějších hrách a dílech seriálu – popisky nejnovějších japonských epizod zveřejňujeme den nebo dva po odvysílání. A samozřejmě u nás najdete i přehledné informace týkající se her, a to včetně nejnovějších Black a White. Výraznou část obsahu stránky také tvoří komunita – jak na fóru, tak na našem IRC kanálu.

Zaregistrujte se a připojte se k nejčerstvější Pokémonní stránce v České republice – věříme, že se Vám zde bude líbit!